OKAZION-APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, KOMPLEKSI REZIDENCIAL TIRANA UPTOWN

, Rruga 5 Maji

Details

  • Size: 110 m²
  • Rooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 (faze karabina) ne kompleksin rezidencial TIRANA UPTOWN me vendodhje ne rrugen 5 MAJI.

Ka nje siperfaaqe totale 110,24 m2 dhe siperfaqe e brendshme 96,7 m2.

ORGANIZIMI:
Sallon ndenje
Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
Tualet

Ai ndodhet vetëm 1.6 km larg qendrës së kryeqytetit dhe është projektuar të ofrojë të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Ky është kompleksi i ri më i afërt me qendrën e Tiranës.
Kompleksi ka një arkitekturë bashkëkohore dhe teknologji ndërtimi të standarteve të larta si fasadë e ventiluar, dritare termike, izolim akustik, ventilime individuale, instalime për panele diellore etj.

  • Address Rruga 5 Maji
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj