OKAZION- Apartament 2+1 Per Shitje, Kompleksi ‘Paralel Living’- Don Bosko

 • 123.649€
, Don Bosco

Details

 • Price: 123.649€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine te re, ne proces ndertimi.
Ka siperfaqe totale prej 114.49 m2, nga ku siperfaqja e brendshme eshte 99.78 m2.

Organizohet ne:

Sallon me kend gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete

Punimet e kompleksit jane te cilesise maksimale, me standarte europiane. Kompleksi do te kete: fasade te ventiluar, dritare me profil termik dhe dopio xham, vetrata alumini termike, siguri antisizmike dhe antizjarr.
Zona ku ndodhet kompleksi plotëson cdo nevojë për familjen tuaj duke filluar nga parqet, cerdhet, shkollat, qendrat tregëtare, dyqanet, si dhe hapësira atraktive për familje dhe të rinjtë.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Don Bosco
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj