OKAZION- Apartament 2+1 Per Shitje, GARDEN RESIDENCE TURDIU

, Ish Fusha e Aviacionit

Details

  • Size: 121 m²
  • Rooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 10
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje nga ndertimet me te mira me vendodhje tek ish fusha aviacionit, GARDEN RESIDENCE TURDIU.

Ka nje siperfaqe totale 121,03 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 108,55 m2.

ORGANIZIMI:
Sallon ndenje
Ambient gatimi
2 dhoma gjumi
Tualet

Kompleksi Turdiu ofron te gjitha facilitetet e përditshme si, market, bar, farmaci, pastrim kimik, parukeri, dhe disa biznese te tjera ne zonë si Furrë Buke etj.
Zona e ish Fushës se Aviacionit ka një perspektivë të lartë zhvillimi bazuar mbi planin urbanistik dhe konkretizimin e ndërtimeve të reja.
Aksesi i lartë në hyrjen dhe daljen nga Tirana e bën zonën atraktive për pjesen më të madhe të popullsisë.

Per me shume informacion na kontaktoni.

  • Address Ish Fusha e Aviacionit
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj