OKAZION!!!! Apartament 2+1 ne shitje te Kodra e Diellit

 • 92.000€
Kodra e diellit

OKAZION!!!! Apartament 2+1 ne shitje te Kodra e Diellit

Kodra e diellit
 • 92.000€

Details

 • Property ID: 51432
 • Price: 92.000€
 • Property Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Kodra e Diellit, ne rrugen Rrapo Hekali, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 122 m2, me Hipoteke, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet(me dritare), korridor dhe 2 ballkone. Orientimi Jug/Lindje/Perendim.

Shitet 92.000 euro

 • Address Kodra e diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia