OKAZION… APARTAMENT 1+1 TE UNAZA E RE

 • 58.500€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e re
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e re
 • 58.500€

Details

 • Price: 58.500€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Shitet apartament me sipërfaqe 68m2 në katin e 3. Apartamenti ndodhet te unaza e re, ngjitur me kompleksin Fratari, , me orjentim perendom, me nje pamje shume te bukur nga lulishtja. Kompleksi Urban Gate eshte me cilesori i zones, i vetmi me fasade te ventiluar, i ndertuar nga nje super firme, me lehtësi qasje në transportin publik dhe të gjitha kërkesat e nevojshme për një jetesë të rehatshme dhe të përshtatshme në qytet.

Cmimi:

860€/m² nga 1100€/m² qe eshte cmimi aktual ne kete rezidence.

Likujdimi i plote 100%

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 68m²

-Kati i 3 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-1 dhoma gjumi

-1 tualete

-1 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Unaza e re
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger