OKAZION- Apartament 1+1 Per Shitje, Vlore

 • 56.500€
, Vlora

Details

 • Price: 56.500€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine te re te perfunduar me standarte te larta ndertimi.

Ka siperfaqe 75,45 m2 dhe organizohet ne:

Sallon ndenje
Kend gatimi
Dhome gjumi
Tualet

Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Address Vlora

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj