OKAZION !!! Apartament 1+1, me hipoteke, Ali Demi

 • 42.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi
shitje

OKAZION !!! Apartament 1+1, me hipoteke, Ali Demi

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692781351

Description

Tirane, (Rr. Ali Demi prane ish Markates se Vjeter)

shitet Apartament 1+1+Aneks+Ballkon, Kati 5, Sip. 54 m²

Cmimi 42.000 Euro

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim, shitet apartamenti 1+1+A+B, kati 5, pallat ekzistues, prapa ish Markates se Vjeter ne rrugen Ali Demi.
Orientimi i apartamentit eshte veri-jug, gje qe ben te mundur ndricimin natural gjate gjithe dites.
Apartamenti eshte i restauruar dhe disponon certifikate te rregullt pronesie. Shitet pjeserisht i mobiluar.
Se fundmi apartamentit i eshte bere dhe rivleresim.

Cel. : 0692781351

 • Address Ali Demi
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
eri0n
 • eri0n

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
eri0n
 • eri0n