OKAZION !!! AMBIENT BIZNESI, BUZE RRUGE PER QIRA NE MYSLYM SHYR !! ID: Billion477

 • 1.400€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

OKAZION !!! AMBIENT BIZNESI, BUZE RRUGE PER QIRA NE MYSLYM SHYR !! ID: Billion477

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 175 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION !!! AMBIENT BIZNESI, BUZE RRUGE PER QIRA NE MYSLYM SHYR !!
ID: Billion477
Jepet me qira ambient biznesi me nje siperfaqe totale 175m2 ne Myslym Shyr .Ndodhet ne katin e pare buze rruge, i mbuluar me fasade xhami i gjithe ambienti . Ka nje hapsire te bollshme openspace dhe nje tualet , qe i jep mundesine per tu shfrytezuar per cdo lloj aktiviteti. Eshte i pershtatshem per biznese si , (klinike dentare, showroom, sallon estetike, parukeri, barbershop etj ). Ka nje pozicion strategjik ne nje nga rruget me kryesore te Tiranes ne Myslym Shyr , me nje levizshmeri dhe vizibilitet te larte. Ne cmim eshte i perfshire dhe 15%(TATIMI MBI FITIMIN) . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1695/okazion-ambient-biznesi-buze-rruge-per-qira-ne-myslym-shyr-billion477.html

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate