OKAZION-10 Poste Parkimi Per Shitje, Prane Qendres Se Tiranes

  • 20.000€
, Pazari i Ri

Details

  • Price: 20.000€
  • Type: garazh
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Postet jane te pozicionuara shume prane qendres se Tiranes, Pazari i Ri.
Ne katet -1 dhe -2 te nje godine te viteve te fundit me nje cilesi te larte ndertimi.

4 poste parkime ndodhen ne katin -1 me siperfaqe:
29,83 m2 / 37,41 m2/ 29,93 m2/ 40,3 m2

6 poste parkimi ndodhen ne katin -2 me siperfaqe:
37,41 m2/ 42,48 m2/ 30,2 m2/ 29,93 m2/ 29,93 m2/ 40.3 m2

Secili post ka cmimin 20,000 euro.

Per me shume informacion mund te na kontaktoni!

  • Address Pazari i Ri
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj