OKAIZON TE FUSHA E AVIACIONIT… AP 2+1..!!

 • 99.600€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAIZON TE FUSHA E AVIACIONIT… AP 2+1..!!

7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 99.600€

Details

 • Price: 99.600€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT… AP 2+1..!!

Shitet apartamet 2+1 me nje siperfaqe 120 m2 ne katin e 4..!! NE NDERTIM (drejt perfundimit)
Apartamenti ndodhet te fusha e aviacionit ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire, ne nje zone shume te mire dhe te qete per banim me te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin pa Hipotek pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 830 EURO m2 NGA 950 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL..!! Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
dhe websaitin tone
pronaideal.com
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL