Okaizon perball Spitalit Amerikan 3… Apartament 1+1..!!

 • 55.250€
, Perball Spitalit Amerikan 3..!!
shitje

Okaizon perball Spitalit Amerikan 3… Apartament 1+1..!!

, Perball Spitalit Amerikan 3..!!
 • 55.250€

Details

 • Price: 55.250€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION PERBALL SPITALIT AMERIKAN 3… Apartament 1+1..!!

Shitet Apartament 1+1 me nje siperfaqe 65 m2 ne katin e 4 … Ne Ndertim..!!
Apartamenti ndodh perball Spitalit Amerikan 3 ne kompleksi Tirana Golden Park ne nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones me punime super cilesore ne nje zone shume te mire per banim me hapesira te gjelberuara brenda kompleksit. Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 850 EURO m2 NGA 950 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
LIKUJDIM TOTAL….!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i Pare..!!

 • Address Perball Spitalit Amerikan 3..!!
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL