OKAION NE VLORE.. APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE..!!

 • 85.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

OKAION NE VLORE.. APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE..!!

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION NE VLORE… APARTAMENT 2+1…!! (Vetem per 1 jave)

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 113 m2 ne katin e 3.. ME HIPOTEKE..!!
Apartamenti eshte teresisht i mobiluar me nje mobilim bashkohor dhe i pa banuar me pare..!!
Apartame ti ndodhet ne qender te Vlores ne nje pallat te ri me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire, me te gjitha fasilitetet per nje jetese te mire.
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 750 EURO m2 NGA 900 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKRTUAL NE ATE PALLAT..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i pare.
Tirane

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL