Ofrojme per shitje — Ambient Biznesi—

 • 1.000.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 1.000.000€

Details

 • Price: 1.000.000€
 • Size: 324 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 99 47 554

Features

Description

👉Ofrojme per shitje
— Ambient Biznesi—

🎯Pozicionuar ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes.

📍Prane 21 Dhjetorit – preferenciale per zhvillimin e nje biznesi.

👉Ambienti perfshin
➖Katin perdhe dhe
➖Katin +1

📐Me siperfaqe totale 324.5m2
Perkatesisht
➖123.4m2 kati perdhe
➖ 201.1 m2 kati +1

👉Zoteron hapsira te bollshme dhe eshte totalisht i restauruar.

☀️Ndricim natyral ne te gjithe ambientin.

📃 Me dokumentacion te rregullt hipotekor

📌Nje opsion i cili mund te shihet si mundesi shume e mire investimi.

👉I pershtatshem per zyra dhe biznese te tipologjive te ndryshme, investimi ne kete opsion do te jete nje levizje e zgjuar.

CMIMI
➖➖➖➖➖➖
💥1.000.000€ 💥
➖➖➖➖➖➖

🤝Per cdo te interesur jemi te gatshem te mundesojme konsulencen tone dhe me shume informacion.

☎️Te disponueshem ne numrin
:+355 69 99 47 554

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal