Ofrohet ambjent zyrash me QIRA afër Kullave Binjake në Bllok

 • 3.900€
5 Blloku, Rruga Donika Kastrioti

Details

 • Price: 3.900€
 • Size: 200 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

Ambjenti ndodhet në një nga zonat më prestigjoze të Tiranes ku biznesi apo zyrat tuaja mund të prezantohen denjësisht, në afërsi me institucione private e publike të rëndësishme.

Organizimi: ndodhet në kat përdhe dhe shërbehet nga dy aksese, njëri publik dhe njëri privat, sallë e madhe operative e ndricuar natyralisht, 4 salla të mëdha të ndricuara, 1 korridor shpërndarës, ambjent kuzhine për stafin, 1 tualet. Ambjenti ka lartësi 5 m, instalime ngrohje/ftohje dhe aspirimi funksional.(Taksa jo te perfshira ne cmim)

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 0694098578 / 0694370227

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Rruga Donika Kastrioti
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat