Nxito tani te perfitosh!!! Apartament 1+1 vetem 24000 Euro, Ndertim i ri, Ali Demi

 • 24.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Nxito tani te perfitosh!!! Apartament 1+1 vetem 24000 Euro, Ndertim i ri, Ali Demi

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 24.000€

Details

 • Price: 24.000€
 • Size: 32 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696989306

Description

Apartamenti ndodhet ne katin 4 , orientimi jug-perendim, pamje perballe hapesirave te gjelberta dhe e pakufizuar.

Apartamenti dorezohet i ri, me parket laminat, dyer, dritare alumin termik me dopio xham gaz argoni, banjo e kompletuar etj
Kontakto per me shume infromacion

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Fjoralba Kontakt.Al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fjoralba Kontakt.Al
 • Fjoralba Kontakt.Al