NXITO KONFIRMOJMË SUPER OKAZION TEK KOMPLEKSI AURA

 • 1€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana,

Details

 • Price: 1€
 • Size: 1 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 99 47 554

Description

❗NXITO❗️ KONFIRMOJMË SUPER OKAZION TEK 📍KOMPLEKSI AURA📍
—————————-
Konkretizo apartamentin – Realizo blerjen në +355 69 99 47 554

👉OKAZION NE APARTAMENTE 2+1
————————————–
📍Kompleksi ndodhet tek rruga Dritan Hoxha- Pranë Kupolës

❗Momentalisht është në proçes ndërtimi – Rrjedhimisht apartamentet nuk kanë hipotekë❗️

🏙️Avantazhet e këtij kompleksi janë
▪️ cilësia e lartë e ndërtimit,
▪️planimetri funksionale,
▪️lokacioni strategjik ,
▪️standart optimal jetese.
🏙️Kompleksi AURA sjell stil, funksionalitet dhe cilësi në jetën që dëshironi për veten dhe të dashurit tuaj.

💥980 EUR/M2💥
———————
💥PAGESË E MENJËHERSHME 💥
❗ÇMIM I PADISKUTUESHËM ❗

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🕛Koha për të bërë zgjedhjen e duhur!

📞 Për më shumë informacion ju ftojmë të na kontaktoni:
+355 69 99 47 554
.
.
#pronaneshitje #apartamenteneshitje #pronakleringu #klering #apartament #okazion #forsale #tiranaapartments #apartamentenetirane #realestatetipsoftheday

Address

 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal