Qira,Apartament 2+1+Post Parkimi,“Fusha e Aviacionit ”Tiranë.

 • 550€
7 Fusha Aviacionit, Albania
qera

Qira,Apartament 2+1+Post Parkimi,“Fusha e Aviacionit ”Tiranë.

7 Fusha Aviacionit, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10

Description

Apartamenti ndodhet  tek ”Fusha e Aviacionit”, kompleksi ” Turdiu” . Vendodhja është shumë e mirë, në një kompleks të ri, i mobiluar në menyrë bashkohore, shtruar me parket dhe i pa dhënë me parë me qira. Pranë apartamentit sigurohen shkolla, supermarkete,farmaci, bar kafe dhe ambiente pushimi . Apartamenti të jep qetësi dhe siguri.( Apartamenti është i vitit 2022 dhe bëhet gati në datën 1 Qershor)

 • Address Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome