Ne zonen e Vasil Shantos jepet me qira shtepi private 2+1.

 • 350€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ne zonen e Vasil Shantos jepet me qira shtepi private 2+1.

, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Ne zonen e Vasil Shantos jepet me qira shtepi private 2+1. Shtepia eshte 1 kateshe, organizohet ne menyre perfekte ne nje sallon te madh bashke me ambientin e ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande. Shtepia eshte e investuar, ka nje mobilim bashkekohor dhe jepet totalisht i mobiluar. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate