NE YZBERISHT,APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ID: Billion511

 • 285€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

NE YZBERISHT,APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ID: Billion511

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 285€

Details

 • Price: 285€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT,APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA
ID: Billion511
Jepet apartament 2+1+2 me qira ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ka nje mobilim modern dhe eshte shume i investuar. Te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket jane te markave me cilesore. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,sallon i madh, kuzhina ,2 tualete dhe nje ballkon te vogel. Ndodhet prane rruges kryesore dhe te ofron te gjitha fasilitetet e mundshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/1814/ne-yzberisht-apartament-2-1-2-per-qira-billion511.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate