NE YZBERISHT SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2362

 • 85.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 89 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2362

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje ne Yzberisht. Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 89 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, me hapsire te bollshme dhe dalje ne ballkon, se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, te cilat kane dalje ne nje tjeter ballkon si dhe ne dy tualetet. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal, cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/7154/ne-yzberisht-super-apartament-2-1-2-per-shitje-billion2362.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate