Ne Yzberisht shitet Apartament 4+1+2

 • 99.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Ne Yzberisht
shitje

Ne Yzberisht shitet Apartament 4+1+2

6 Yzberisht / Misto Mame, Ne Yzberisht
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 250 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Ne Yzberisht shitet Apartament 4+1+2+2 veranda, totalisht i mobiluar.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim jo i fundit, ne nje pallat te ri shume cilesor me ashensor.
Organizohet ne 1 sallon te madh,1 kuzhine me vete me pajisje bashkekohore, 3 dhoma gjumi, 1 garderobe, 2 tualete njera me kabine dushi dhe tjetra me hidromasazh, 2 veranda+1 ballkon. I shtruar me parket teper cilesor me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi i prones eshte jug-lindje. Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Telefono ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…partament-412/

 • Address Ne Yzberisht
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate