NE YZBERISHT, LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA !! ID: Billion653

 • 1.100€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

NE YZBERISHT, LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA !! ID: Billion653

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 140 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT, LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA !!

ID: Billion653

Jepet me qira , lokali i ndodhur ne zonen e Yzberishtit ne rruge kryesore , kati 0. Lokali eshte i investuar se fundmi me nje arredim modern dhe bashkkohor.Lokali ka nje siperfaqe prej 106m2 + 33m2 verande. Eshte i organizuar nga dy tualete dhe nje magazine te pjesa e banakut. Eshte ne gjendje pune dhe ka te gjitha pajisjet per nje sherbim cilesor. Lokali eshte i gjithi me fasade xhami , ka sistemin e kamerave , sistem kondicionim -aspirim , tavan i varur dhe ndricim Led.Lokali ka nje klientele te ngritur dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge dhe ne nje zone te frekuentuar .Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500.

https://billionrealty.al/property/2183/ne-yzberisht-lokal-i-kompletuar-me-qira-billion653.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate