NE YZBERISHT DYQAN ME QIRA! ID: Billion2509

 • 300€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT DYQAN ME QIRA!
ID: Billion2509

Ne Yzberisht jepet dyqan me qira prane supermarket Sparit. Ambienti perbehet nga nje siperfaqe prej 40m2, ndodhet ne katin 0 dhe mund te perdoret per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit si: estetike, klinike, market etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

https://billionrealty.al/property/8109/ne-yzberisht-dyqan-me-qira-billion2509.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate