NE YZBERISHT APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA! ID: Billion2502

 • 500€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA!
ID: Billion2502

Ofrojme apartament 3+1+2 per qira ne Yzberisht, prane Nela 6. Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Apartamenti te cilin ofrojme per qira ka nje siperfaqe totale prej 170 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne menyre te rregullt, ne sallon te bollshem, kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, nje depo dhe dy tualete si dhe tre ballkone me tenda Dielli. Apartamenti ka orientim optimal dhe pamje te lire. Eshte i mobiluar ne menyre komode dhe cdo gje eshte cilesore perfshire mobilimin, parketin, dritare dopio xham, sistemin e kondicionimit i cili eshte chiller. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8060/ne-yzberisht-apartament-3-1-2-per-qira-billion2502.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate