NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2496

 • 105.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2496

Ne Yzberisht tek Rruga 3 Deshmoret, shitet apartament i tipologjise 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt, ka nje korridor qe ben shperndarjen e dhomave, nje sallon te madh me kuzhine dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Shitet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!+355692033500

https://billionrealty.al/property/8048/ne-yzberisht-apartament-2-1-2-per-shitje-billion2496.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate