NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2493

 • 95.000€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
shitje
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2493

Ne Yzberisht prane KMY, shitet apartament i tipologjise 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt, ka nje korridor qe ben shperndarjen e dhomave, nje sallon te madh me kuzhine dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Ndodhet ne pallat te ri te mire-administruar.Shitet i mobiluar si ne foto.

https://billionrealty.al/property/8041/ne-yzberisht-apartament-2-1-2-per-shitje-billion2493.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate