NE YZBERISHT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ID: Billion649

 • 59.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE YZBERISHT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ID: Billion649

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 59.000€

Details

 • Price: 59.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE
ID: Billion649
Ne Yzberisht shitete apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe 77 m2 dhe nje kubature te rregullt . Apartamenti eshte i organziuar ne nje koridor shperndares nje kuzhine me sallonin e perbashket dy dhoma gjumi dhe nje tualete. Apartamenti shitete i mobiluar dhe eshte totalisht i investuar me parkete dhe te gjitha paisjet elektroshtepiake. Apartamenti ka nje orjentime perindimor dhe ndodhet ne katin e 8 te nje godine 9 kateshe. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2117/ne-yzberisht-apartament-2-1-per-shitje-billion649.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate