NE YZBERISHT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion510

 • 62.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE YZBERISHT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion510

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion510
Shitet apartament i tipologjise 2+1 ne Yzberisht . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 72m2, dhe organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare . Ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar te pajisur me ashensor, ne nje zone qe te ofron shume facilitete si supermarkete, linja urbane, shkolla etj . Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar sikurse paraqitet dhe ne foto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500
https://billionrealty.al/property/1812/ne-yzberisht-apartament-2-1-per-shitje-billion510.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate