NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion2508

 • 300€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Features

Description

NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion2508

Ofrojme apartament 2+1 per qira ne Yzberisht. Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim dhe ka akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Apartamenti te cilin ofrojme per qira ka nje siperfaqe totale prej 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te, te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, me hapsire te bollshme dhe dalje ne ballkon, se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit si dhe nje tualet. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal. Eshte i mobiluar ne menyre komode. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8107/ne-yzberisht-apartament-2-1-per-qira-billion2508.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate