NE YZBERISHT ,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion534

 • 52.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE YZBERISHT ,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion534

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT ,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion534
Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht me siperfaqe 61m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Zona te mundeson fasilitete te shumta per nje jetese komode. Ka akses direkt me rrugen kryesore. Apartamenti ka mobilim modest dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1862/ne-yzberisht-apartament-1-1-per-shitje-billion534.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate