NE YZBERISHT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2511

 • 62.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion2511

Ofrojme apartament 1+1 per shitje ne Yzberisht.Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te, te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, ne nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal, cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8116/ne-yzberisht-apartament-1-1-per-shitje-billion2511.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate