NE YZBERISHT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2492

 • 64.000€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 64.000€

Details

 • Price: 64.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE YZBERISHT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion2492

Ofrojme apartament 1+1 per shitje ne Yzberisht.Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me transportin publik dhe aksesi i menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 73.5m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor hyres, i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, ne nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ka planimeri te rregullt dhe orientim optimal! Apartamenti eshte ne ndertim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8039/ne-yzberisht-apartament-1-1-per-shitje-billion2492.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate