NE YZBERISH APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion504

 • 52.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE YZBERISH APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion504

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Features

Description

NE YZBERISH APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion504
Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireorganizuar te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen,1 ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete, familjare dhe te ofront te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Disponon dokumemtacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1778/ne-yzberish-apartament-2-1-per-shitje-billion504.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate