NE XHAMLLIK, SUPER VILE PER SHITJE! ID: Billion2490

 • 620.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, xhamllik
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, xhamllik
 • 620.000€

Details

 • Price: 620.000€
 • Size: 406 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje

Description

NE XHAMLLIK, SUPER VILE PER SHITJE!
ID: Billion2490

Ne Xhamllik prane Karburant Kastratit, ofrojme vile 4 kateshe per shitje buze rruges kryesore. Zona eshte mjaft e zhvilluar me aktivitete te ndryshme biznesi, dhe ofrohen te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Vila organizohet ne menyre te tille qe kati i pare eshte dyqan i dhene me qira, dhe 3 katet e tjera kane nga nje apartament secili, ku dy apartamentet ne katin e dyte dhe te trete jane te dhena me qira gjthashtu, kurse kati i katert eshte bosh. Kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, kuzhina, nje studio, korridori shperndares, 2 tualete me dritare dhe ballkoni me pamje nga rruga. Gjithashtu dhe kati i trete. Kati i katert organizohet nga 3 dhoma, kuzhina, nje tualet, ballkoni dhe nje super verande e madhe. Vila ofrohet e mobiluar dhe secili apartament ka privatesine e tij. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8035/ne-xhamllik-super-vile-per-shitje-billion2490.html

 • Address xhamllik
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate