NE VLORE, SHTEPI PRIVATE PER SHITJE! ID: Billion2545

 • 150.000€
, Cërkovinë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9419, Albania
shitje
, Cërkovinë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9419, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE VLORE, SHTEPI PRIVATE PER SHITJE!
ID: Billion2545

Shitet shtepi private e ndodhur ne Cerkovin, 9 km nga Vlora. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi dhe larg zhurmes e smogut te perditshem. Shtepia eshte 2 kateshe, ku sip eshte 120 m2 total ne te dyja katet, dhe sip e tokes eshte 1200 m2 me gjelberim dhe peme frutore. Shtepia eshte e organizuar ne katin e pare si magazine me sip 30m2, ndersa kati i 2-te eshte me sip 90 m2 dhe perbehet nga kuzhina e vecante, ambienti i ndenjes, dhoma e gjumit dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

https://billionrealty.al/property/8206/vlore-shtepi-private-per-shitje-billion2545.html

 • Address Cërkovinë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9419, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate