NE VLORE APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2060

 • 65.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
shitje

NE VLORE APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2060

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE VLORE APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion2060

Ne Lungomare, 100 metra larg detit ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te njohura ne qytetin e Vlores shitet apartament 1+1. Zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme si aktivitete tregtare, institucione arsimore, kopshte, shkolla, markete, kënde lojrash. Apartamenti qe kemi ne shitje ka nje siperfaqe 82.5m2 dhe organizohet nga nje korridor i cili shperndahet ne kuzhine se bashku me sallonin, dhomen e gjumit dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi si edhe per banim, ka orientim optimal dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/6274/ne-vlore-apartament-1-1-per-shitje-billion2060.html

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate