Ne Vasil Shanto apartament 1+1 ne shitje ID: Billion496

 • 52.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ne Vasil Shanto apartament 1+1 ne shitje ID: Billion496

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Ne Vasil Shanto apartament 1+1 ne shitje
ID: Billion496
Shitet apartament i tipologjise 1+1 ne zonen e Vasil Shantos. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 50 m2, dhe organizohet ne nje sallon ,nje dhome gjumi , nje tualet me dritare si dhe nje ballkon Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te miredaministruar , ne nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet, si shkolla,supermakete , linja urbane etj . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500
https://billionrealty.al/property/1761/ne-vasil-shanto-apartament-1-1-ne-shitje-billion496.html

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate