Ne shitje shtepi private me CMIM OKAZION 30.000 €

 • 30.000€
, Shkozet, Lekaj, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2507, Albania
shitje

Ne shitje shtepi private me CMIM OKAZION 30.000 €

, Shkozet, Lekaj, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2507, Albania
 • 30.000€

Details

 • Price: 30.000€
 • Size: 226 m²
 • Rooms: 3
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695662209

Description

Ne shitje shtepi private me CMIM OKAZION 30.000 €
Me vendodhje ne Shkozet, Lagjja 13.
Shtepia ka tipologji 2+1, me:
Siperfaqe totale se bashku me token 226 m2 dhe siperfaqe ndertimi 102 m2.
Certifikata e tokes del ne shtator.

Nxito per perfito tani nga ky super cmim!
Kontakt: +355 69 56 62 209

 • Address Shkozet, Lekaj, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2507, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal