Ne shitje apartament 3+1+2 ballkone tek Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana, Farkë, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania

Ne shitje apartament 3+1+2 ballkone tek Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana, Farkë, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania

Details

 • Property ID: 33799
 • Property Size: 162 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 3+1+2 tek Rezidenca ‘Kodra e Diellit’.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 162.33 prej së cilës 136.42 është sipërfaqe e brendshme.
Organizimi: ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhomat e gjumit, garderobë, 2 tualete dhe ballkon.
Rezidenca Kodra e Diellit ndodhet shumë pranë zonave me interes dhe qendrës së kryeqytetit, brenda kompleksit të banimit është gjithçka e siguruar nga kamerat dhe oficerët e patrullimit 24/7.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana, Farkë, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Immo Albania
 • Immo Albania
 • +355 4 222 6005+355686511111

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania