Ne shitje apartament 3+1 tek Rruga Bardhyl

 • 70.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ne shitje apartament 3+1 tek Rruga Bardhyl

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 3+1 tek rruga Bardhyl.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 të një pallati ekzistues 6-katësh.Ka një sipërfaqe prej 80 m2.
Organizimi: 2 ambiente ndenje, ambienti i gatimit 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti është i orentuar nga lindja, gjë që e bën që të jetë i ndriçuar. Disponon hipoteke dhe shitet i mobiluar.
Vendndodhja e apartamentit e bën lehtësisht të aksesueshëm.
 
Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
 
Çmimi: 70,000 €
 • Address Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania