Ne shitje apartament 3+1 me hipoteke, Jordan Misja

 • 125.000€
, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ne shitje apartament 3+1 me hipoteke, Jordan Misja

, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0699947554

Description

Shitet apartament me tipologji 3+1
Me vendndodhje tek rruga Jordan Misja, perballe kolegjit Beder.
Eshte I pajisur me certifikate te rregullt pronesie
Ka siperfaqe totale 125 m2 dhe ndodhet ne katin 8
Me orientim Veri-Lindje-Perendim
Me cmim: 125.000 €

Për informacione te tjera apo nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin:
069 99 47 554

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal