Ne shitje apartament 2+1, me hipoteke , prane Kopshtit Botanik

 • 113.810€
, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Ne shitje apartament 2+1, me hipoteke , prane Kopshtit Botanik

, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 113.810€

Details

 • Price: 113.810€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0695216203

Description

Tek Kompleksi Fratari, ofrojmë per shitje apartament me tipologji 2+1

Ka siperfaqe totale 119.8 m2 dhe ndodhet ne katin perdhe

Apartamenti ka një organizim të rregullt:

1 sallon 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.

Po ashtu posedon edhe certifikate te rregullt pronesie.

Vlera e apartamentit eshte 950 E/m2.

Mos e humb këtë mundësi, kontakto në numrin: 069 52 16 203

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
FratariConstruction
 • FratariConstruction

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FratariConstruction
 • FratariConstruction