Ne shitje apartament 2+1, kreditim nga banka pa kolateralin tuaj!

, Sheshi Shqiponja, Rruga 29 Nentori, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ne shitje apartament 2+1, kreditim nga banka pa kolateralin tuaj!

, Sheshi Shqiponja, Rruga 29 Nentori, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 52 16 137

Description

Shitet Apartament 2+1 i pozicionuar te “Dogana 2020”, Prane Ish Sheshit Shqiponja

Ofrojme mundesi kreditimi permes bankes, pa kolateralin tuaj!!

Informacione mbi apartamentin:
• Sipërfaqe 111.8 m2
• Kati 3 banim
• Vlera e apartamentit eshte 800 Euro/m2
• Orinetim Veri-Perendim dhe Jug-Lindje

Organizimi:
• Ambienti ndenjes• Ambienti i gatimit• 2 Dhoma gjumi• 2 Tualete • 2 Ballkone, njeri ne dhomen e ndjenjes dhe ballkoni tjeter ne dhomen e gjumit.

Cilësi të tjera:
• Ashensor
• Kubature e rregullt
• Zone e preferuar per banim

Per me shume informacione kontaktoni ne numrin: +355 69 52 16 137

 • Address Sheshi Shqiponja, Rruga 29 Nentori, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Dogana2020
 • Dogana2020

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dogana2020
 • Dogana2020