Ne shitje apartament 2+1, i mobiluar, Konviktet e Inxhinierise

 • 72.400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ne shitje apartament 2+1, i mobiluar, Konviktet e Inxhinierise

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.400€

Details

 • Price: 72.400€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695662209

Description

Shitet apartament me tipologji 1+1 i pershtatur ne 2+1
Ndodhet tek konviktet inxhinierise, prane 21-dhjetorit
Me siperfaqe totale 72,4 m2
Ndodhet ne katin 1 banim
Totalisht I investuar dhe shitet i mobiluar
Pallat i ri me kontrate porosie
Me cmim 1000 /€ M2

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin:
+355 69 56 62 209

 • Address Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal