Ne shitje apartament 2+1, 95 m2, me hipoteke!

 • 99.960€
, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Ne shitje apartament 2+1, 95 m2, me hipoteke!

, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 99.960€

Details

 • Price: 99.960€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695216203

Description

Shitet Apartament 2+1 i pozicionuar te “Kompleski Fratari”, Prane Kopshtit Botanik

Informacione mbi apartamentin:
• Sipërfaqe totale 95.2 m2
• Kati 2 banim
• I pajisur me hipoteke
•1050 €/m2
•Bosh/pa mobiluar
•Depo 3.8 m2

Organizimi:
• Ambienti ndenjes dhe Ambienti i gatimit • 2 Dhoma gjumi• 1 Tualet • 1 Ballkon qe ben lidhjen e dy dhomave te gjumit me njera-tjetren dhe nje depo.

Cilësi të tjera:
• Ashensor
• Kubature e rregullt
• Zone e qete dhe shume e preferuar per banim

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone, mos hezitoni te kontaktoni ne numrin:

+355 69 52 16 203

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
FratariConstruction
 • FratariConstruction

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FratariConstruction
 • FratariConstruction