Ne shitje apartament 1+1+ballkon tek Rezidenca Oasis, Astir

, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Ne shitje apartament 1+1+ballkon tek Rezidenca Oasis, Astir

, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Details

  • Size: 75 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 1
  • Mob / Tel: 0695662209

Description

Apartament për shitje tek Rezidenca Oasis, ne Astir
Ka tipologji 1+1 e cila është e ndarë në:
1 sallon
dhome gjumi
tualet
ballkon
Ka siperfaqe totale 75.7 m2 dhe ndodhet ne katin 1 banim
Shoqerohet me post parkimi

Per informacione te tjera kontaktoni ne numrin: 069 56 62 209

  • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
  • Home Deal