Ne shitje apartament 1+1+ballkon tek Dogana 2020

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Sheshi Shqiponja, Rruga 29 Nentori, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ne shitje apartament 1+1+ballkon tek Dogana 2020

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Sheshi Shqiponja, Rruga 29 Nentori, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695216137

Description

Ne shitje apartament me tipologji 1+1
Me vendndodhje tek “Dogana 2020”, prane Ish Sheshit Shqiponja
Ofrohet financim nga banka deri ne 70% te vleres, pa kolateralin tuaj!
Apartamenti ka siperfaqe totale 64.7 m2 dhe ndodhet ne katin 5

Organizohet ne:
-sallon se bashku me ambjent gatimi
-dhome gjumi
-tualet
-ballkon

Per me shume informacione kontaktoni ne numrin:
+355 69 52 16 137

 • Address Sheshi Shqiponja, Rruga 29 Nentori, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Dogana2020
 • Dogana2020

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dogana2020
 • Dogana2020