Ne shitje apartament 1+1 tek Shkolla e Kuqe

 • 93.400€
Rruga Thanas Ziko

Ne shitje apartament 1+1 tek Shkolla e Kuqe

Rruga Thanas Ziko
 • 93.400€

Details

 • Property ID: 29453
 • Price: 93.400€
 • Property Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355686511111

Features

Description

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Qemal Stafa, pranë Shkolles së Kuqe, Rruga Thanas Ziko.
Apartamenti ndodhet në katin e 1 dhe disponon sipërfaqe totale prej 71.80 m2.
Organizimi: salloni ndenjes, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Vendndodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona.
Apartamenti ka punime shume cilësore, faze ndertimi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 • Address Rruga Thanas Ziko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Immo Albania
 • Immo Albania
 • +355 4 222 6005+355686511111

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania