NE SELITE VILE 3 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion2140

 • 1€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Bashkia Mallakastër, Fier County, Southern Albania, 9335, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Bashkia Mallakastër, Fier County, Southern Albania, 9335, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 270 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE SELITE VILE 3 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion2140

Ofrojme vile per shitje 3 kateshe ne Selite.Zona eshte teper e pershtatshme per banim pasi te ofron qetesi dhe sherbimet per nje jetese sa me komode. Vila eshte e organizuar ne 3 kate, ka siperfaqe trualli 91 m2 dhe 45 m2 truall per parkim para baneses. Kati pare ka siperfaqe 80 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te bollshme,nje dhome gjumi me garderobe dhe nje tualet. Kati i dyte ka siperfaqe 90 m2 eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati i trete ka siperfaqe 98 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje spacioze, nje dhome gjumi, dhe ballkon. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per te realizuar nje vizite ne prone mund te kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/6476/ne-selite-vile-3-kateshe-per-shitje-billion2140.html

 • Address Selitë, Bashkia Mallakastër, Fier County, Southern Albania, 9335, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate