NE SELITE VILE 3- KATESHE PER SHITJE! ID: Billion1354

 • 320.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

NE SELITE VILE 3- KATESHE PER SHITJE! ID: Billion1354

5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE SELITE VILE 3- KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion1354

Ofrohet vile 3-kateshe per shitje ne Selite, me siperfaqe 180 m2.Vila ka nje ndertim mjaft cilesor dhe eshte e organizuar: ne katin e pare i perbere nga dy ambiente te cilat mund te perdoren si parkim, si dyqane ose per biznese te ndryshme.Kane nje siperfaqje prej 112.4 m2 total,nje ambient ka nje siperfaqje prej 15.7 m2 dhe tjetri 95,7 m2 dhe secili me dalje te ndryshme .Kati i dyte ka nje siperfaqje prej 113.6 m2 eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallon sebashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, ne tualetin dhe veranden.Kati i trete eshte i organizuar ne te njejten menyre si kati i dyte dhe ka po te njejten siperfaqe.Vila jepet e pamobiluar.Zona njihet si nje zone e qete dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese sa me komode. Orientimi i viles eshte veri -lindje-jug qe e ben te jete i ndricuar ne menyre natyrale gjate gjithe dites sepse ne verande kane akses te gjitha pervec kuzhines .Vila eshte nje mundesi shume e mire edhe per investim dhe banim .Mund te jete nje mundesi shume e mire edhe per biznes sepse eshte buze rruge.Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692033500.

https://billionrealty.al/property/4125/ne-selite-vile-3-kateshe-per-shitje-billion1354.html

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate